Fels Cherb RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

       Administrators :
        Amber Smith
Евър Файъруърк Tumblr_m1iaapdOGg1qkupp4o9_250
         Jake Tyler


         
       Модератори :
        Charlotte Moore
Евър Файъруърк Tumblr_m2dx92VKbR1qmiykzo4_250
        
Latest topics
» Рок Хауърд
Евър Файъруърк EmptySat Apr 21, 2012 10:26 pm by Рок Хауърд

» Станете наши приятели
Евър Файъруърк EmptyFri Apr 20, 2012 11:56 pm by Jake Tyler

» ~Търся си~
Евър Файъруърк EmptyMon Apr 16, 2012 3:11 pm by Бриджит Долф

» Опишете настроението си с част от песен
Евър Файъруърк EmptyMon Apr 16, 2012 7:47 am by Kimberly.

» copy-paste
Евър Файъруърк EmptyMon Apr 16, 2012 7:40 am by Kimberly.

» Ако бях .. щях ...
Евър Файъруърк EmptyMon Apr 16, 2012 7:34 am by Kimberly.

» Познай в кой град живее следващият
Евър Файъруърк EmptyMon Apr 16, 2012 7:27 am by Kimberly.

» Кой от двата потребителя
Евър Файъруърк EmptyMon Apr 16, 2012 7:27 am by Kimberly.

» Познай кой е следващия...
Евър Файъруърк EmptyMon Apr 16, 2012 7:26 am by Kimberly.

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Евър Файъруърк

2 posters

Go down

Евър Файъруърк Empty Евър Файъруърк

Post by Евър Файъруърк Sat Apr 14, 2012 8:49 am

Евър Файъруърк Backstage-effy-stonem-kaya-kaya-scodelario-skins-Favim.com-51048
Kaya Scodelario

Име:
Eвър Дарк Файъруърк

Години:
17

Прякор:
Огънче, Дарк

Какъв е героят ви:
Мажоретка

Характер /поне 5 реда/:
Силно добра в лъжите. Така биха ме описали всички, а аз лично не се мисля за такава. Аз съм просто едно чувствително и крехко момиче, което лесно може да бъде наранено, дори от такива, които попринцип не биха ме наранили. Мразя да съм у дома, предпочитам да съм някъде навън. Не мога да спя много, просто не ми е вродено, още откакто съм била малка. Обичам да си пея песнички по всяко време на денонощието. Честно да си призная, мисля, че съм самовлюбена. Винаги казвам, че изглеждам супер и при най-малко усложнение вися пред огледалото по половин час. Обичам да се смея и да карам другите хора да се смеят. Потайна съм. Обожавам да карам хората да се дразнят, че не знаят нещо огромно, а накрая да се шегувам, че не съм имала да казвам нищо.

Външен вид /поне 4 реда/:
Евър Файъруърк Set07-00201
Имам сравнително дълга и кестенява коса. Очите ми са с морско син цвят и дори да звуча налудничаво, обичам ги. Имам лунички, но хората ги забелязват чак около третата среща, макар да се виждат и то доста. Кожата ми е светла, но понякога хващам тен. Средно висока съм, но понеже си падам повече по обувките с токчета, всички ме мислят за много висока. Нося всякакви дрехи, но предпочитам повече тези с тъмен цвят, просто защото повече ми харесват. Усмивката ми не е сред най-хубавите, но си е моята усмивка, а хората, които обичат да се смеят, тоест аз, имат един вид красива усмивка.

История /поне 8 реда/:
Родена съм в Лондон, но съм израстнала в покрайнините на Ню Йорк, само с майка ми, защото татко ни е изоставил, заради негови си дела. Растях по един от най-ужасните начини, горе-долу на улицата, но мама не бе виновна, че не я взимаха на работа, по-късно разбрахме, че татко е наредил така. Едва събирахме пари за дрехи и учебници, но накрая ми писна и избягах. И то не къде, а при баща си. Там той обеща да ми даде всичко, но аз го помолих да позволи на мама да си има работа, защото аз друго не искам. Той не се съгласи и след няколко дни майка ми почина, от някаква болест. Наложи се да остана с него. И наистина, той ми даваше всичко, докато един ден не разбрах, че той е убил майка ми. Ограбих сейфа му и започнах да пътувам по света, когато накрая се озовах тук и реших да остана за по-дълго.

Евър Файъруърк

Posts : 1
Join date : 2012-04-13

Back to top Go down

Евър Файъруърк Empty Re: Евър Файъруърк

Post by Jake Tyler Sat Apr 14, 2012 11:27 am

одобрена
Jake Tyler
Jake Tyler
Admin
Admin

Posts : 61
Join date : 2012-04-13
Age : 31

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum